Kedves Látogató!
Bővebben
Elfogadom
Nem fogadom el

GYENGEÁRAMÚ MARKETING TERMÉKMENEDZSER

Helyszín: Budapest
Pozíciók: GYENGEÁRAMÚ MARKETING TERMÉKMENEDZSER

GYENGEÁRAMÚ MARKETING TERMÉKMENEDZSERT

keresünk Marketing osztályunkra
budapesti munkavégzéssel

Következő feladatok várnak Rád

  • Éves marketing tervek, akciótervek előkészítése
  • Üzleti stratégiák kidolgozása a B2B, B2C piacokra
  • Benchmark és marketing mix elemzés
  • Termékkörhöz kapcsolódó piacfelmérés, piackutatás, menedzselés
  • Termékbevezetés megtervezése és koordinálása
  • Riportok, prezentációk előkészítése
  • Termékek & applikációk tesztelése, dokumentáció készítése, fordítása
  • Oktatások, termékbemutatók szervezése, tartása

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Marketing szakirányú felsőfokú végzettséggel, tapasztalattal rendelkezel, nem áll messze Tőled az IOT világ és/vagy Villamosmérnöki/műszaki menedzseri végzettséged van, villamosiparban szerzett releváns tapasztalattal
  • Marketing területen szereztél tapasztalatot
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod van
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képességgel bírsz
  • Magas fokú precizitás, kreativitás jellemez
  • Önállóan, gyorsan, hatékonyan és rugalmasan tudsz dolgozni
  • Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudásod van (Excel, Word, PPt)

Amit kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Multinacionális környezet

Ha többet szeretnél tudni

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Gubacsi út 6/B

Kezdés időpontja: Azonnal

Referencia kód:

További információ: karrier@legrand.hu

Szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket várunk.

www.legrand.hu

Mi a Legrand?

A Legrand az épületek villamos és digitális adatátviteli infrastruktúráinak világszintű szakértője. Az elektromos szerelvények, erős- és gyengeáramú termékek és rendszerek felhasználóinak megbízható, hosszú távú értékes partnere.

Miért a Legrand?

Mert a Legrand hosszútávú munkalehetőséget, fiatalos lendületes csapatot és multinacionális munkakörnyezetet kínál. Értékeljük az egyéni teljesítményt.

Csatlakozz!